NAUJIENOS

2016-02-06  Šeimos judesio ir sveikatinimo renginys vaikams su tėveliais

Ar dar nepamiršote kaip šėlote Žalgirio arenoje vaikų menų festivalyje 2015 su vaikais šokdami Pasaulio Tautų šokius bei džiaugėtės vaikų ir tėvų joga drauge?

 

Vasario 13 d. (šeštadienį) galite vėl pajusti šią pašėlusią ir užvedančią dvasią jau mūsų centre. Šeimos judesio ir sveikatinimo renginyje.

 

Šeimos judesio ir sveikatinimo renginys vaikams su tėveliais vyks nuo 11:30 -12:50.

Vaikučių amžius nuo 5 metų, tačiau galite dalyvauti ir su savo paaugliais, pasikviesti mylimas močiutes kartu.

Tai pirmasis toks renginukas pas mus, kuris gali tapti kasmėnesine pramoga jums ir jūsų vaikams.

Užsiėmimo trukmė - 1.30 val. Per šį laiką džiaugsitės bedravimu šokdami pasaulio tautų šokius išbandydami jogą, patirdami lengvas atsipalaidavimo technikas. Su jumis bendraus jogos instruktorė ir įvairių kitų praktikų taikytoja Ugnė :)

plačiau
2016 02 05  Vasario 24 d. Seminaras suaugusiems - Susipažink artimiau su dailės terapija

Seminarų ciklas suaugusiems - "Susipažink artimiau su dailės terapiją".

 

Kviečiame suaugusius besidominčius įvairiomis terapijomis/sveikatinimo asmenybės tobulinimo ir augimo  būdais susipažinti su Dailės terapija  bei jos galimybėmis asmens žmogaus sveikatinimo bei asmenybės augimo procese susipažinti plačiau.

Dailės terapija - kas tai? Sveikatinimas? Augimas ir tobulėjimas? Pagalba?.

Kaip ji gali padėti man, mano vaikui, mano šeimai, mano darbui, mano santykiams?

Šis seminaras yra dalis mokymosi, tobulinimosi, augimo ciklo į kurį bet kada galėsite įsijungti, norėdami sužinoti ar patirti daugiau. Ciklas - 5 seminarai skirti suaugusiems, kurie domisi dailės terapija, bei jos galimybėmis, specialistams norintiems praplėsti savo žinias darbe su klientais, vaikų tėvams patiriantiems sunkumų su vaikais, norintiems daugiau sužinoti apie kitokią alternatyvą užimtumui.

 

Seminarai apims 2 dalis.

Pirmoji dalis - teorinė/pažintinė. Antroji dalis - praktinė/ patyriminė.

 

Pirmasis seminaras jau  vasario 24 d. antradienį 18 val. Tęsis iki 21 val.  

 

Teorinėje dalyje sužinosite- apie dailės terapijos ištakas, kilmę,  kaip ji gali padėti man, mano vaikui, mano šeimai, mano darbui, mano santykiams.  Kuo skiriasi individuali dailės terapija ir grupinė dailės terapija. Kada ir kaip taikoma. Ką turėčiau žinoti, kaip ji taikoma, kokie metodai naudojami: dirbant su vaikais,  su suaugusiais. Ko reikia, kad dailės terapija būtų veiksminga. Kokie galimi tikslai, uždaviniai.

Praktinėje dalyje tiesiogiai patirsite dailės terapiją dirbdami grupėje ir individualiai.

 

Antras susitikimas Kovo 22 d.

plačiau
2016-01-12 Registracijos į užsiėmimus tvarka
2016-01-12 Registracijos į užsiėmimus tvarka

Užsiėmimų vaikams registracijos ir lankymo tvarka: Mieli mūsų centro lankytojai, mamytės, tėveliai, močiutės- Norime, kad paslaugos jums butų teikiamos kokybiškai ir būtų naudingos jums ir jūsų vaikučims. Todėl prašome atsižvelgti į būtinybę,  tinkamai pasiruošti kiekvienam užsiėmimui ir kiekvieno iš jūsų vaiko priėmimui, priemonių jam, bei tinkamos vietos vaiko raiškai parengimui.  Kviečiame registruotis į norimą užsiėmimą iš anksto, vėliausiai iš  vakaro iki 20 val. Telefonu 864757169.

Jei vaikutis suserga prašome pranešti sms, kad neatvyksite, tokiu atveju jau susimokėjus už užsiėmimą, jūsų laikas bus nukeltas sekančiam kartui. Kitu atvėju, nepranešus apie ligą, ar atsiradus ne ligos priežaščiai - užsiėmimas nebus nukeliamas. Užsiėmimas nebus nukeltas ir tuo atvėju, jei pranešite jau tą pačią dieną prieš užsiėmimą. Labai atšalus orams, ar visiškai užsnigus keliams, kilus epidemijai - skelbsime, kad užsiėmimai atšaukiami. Jūs būsite informuoti asmenine žinute, kiekvienas. Skelbsime ir FB ir mūsų tinklapyje.  Planuokime kokybišką laiką kartu. Dėkojame už jūsų pagarbą, supratingumą ir jūsų atsakingumą.

Dėl kainų - mūsų įstaigoje veikia lanksti kainų politika ir jei patiriate sunkumų, jei kaina jums šiuo metu per didelė, o vaikučiui tikrai reikia šių užsiėmimų, kviečiu skambinti asmeniškai- kiekvienas jūsų atvėjis bus apsvarstytas atskirai ir jums asmeniškai suteikta galimybė dalyvauti išskirtinėmis sąlygomis.

Dėl registracijos į renginius vaikams ir suaugusiems - Atkreipkite dėmesį į prie kievieno renginuko pridėtą sakinuką, registracija iki------. bei pastabą, REGISTRACIJA IŠANKSTINĖ ir jei reikalingas avansinis, ar pilnas mokėjimas, tai reiškia, kad dalyvavimo sąlygos tokios, kitu atvėju dalyvis nebus užsitikrinęs savo vietos renginyje.  Dėkojame :)

2016-01-19 Kūrybinės raiškos grupė 8-11 metų vaikams

Ar žinote 8 - 11 metų vaikų kurie labai nori kurti, žaisti , bendrauti, tačiau jaučiasi truputį kitokie, įdomesni, daugiau svajojantys, kūrybiškai nuplaukę :)?. O gal iš tiesų sunku pritapti mokykloje adaptuotis grupėje, kituose būreliuose. Nuo lapkričio pas mus galite rasti ir saugią erdvę ir visas priemones reikalingas jūsų vaiko raiškai.
Dėmesio: pirmas/bandomasis užsiėmimas nemokamas!

Šį grupė tai erdvė kiekvienam vaikui atsiskleisti individualiai, taikoma struktūruotos aplinkos terapija, dailės terapijos metodai. Prisitaikoma prie kiekvieno vaiko ypatumų.

 

Kuriama kartu įsisąvinant pagrindines dorybes: sąžiningumą, atjautą, pagarba kitam jo darbui, kūrybai ir kt. Vaikai taip pat skatinami ateiti laiku, laikytis susitarimo. Susitvarkyti savo erdvę ir priemones  po užsiėmimo. Kiekvienas vaikas čia Kūrėjas, vieną valandą per savaitę gali pasinerti į savo pasaulį  visiškai, nebijodamas ištepti išsitepti, sulaužyti, sugadinti
 

plačiau
2015-11-14	Vaiko laisvalaikis ir priežiūra po pamokų pradinukams

Dėmesio! Ką jūsų vaikas  veikia po pamokų? Gal būt jis vienas namuose ir neturi kuo užsiimti, gal būt jis liūdi ar užsiima ne tuo, kuo reikia, kol nėra tėvelių šalia? O pamokos taip ir lieka neparuoštos, nes "slibinas" - virtualūs žaidimai, internetas suryja vaiko laisvalaikį

Siūlome sprendimą: Pas mus jūsų vaikas pas mus bus saugus ir prižiūrėtas.  Praleis 3,5 valandas tam, kad pailsėtų, nurimtų, atsipalaiduotų. Iš karto atėjęs, galės pažaisti, pagulėti, padūkti. Vėliau padedamas specialistų paruoš mokyklos užduotis/pamokas, žais, dalyvaus kūrybinėje veikloje, pavalgys pavakarius. Vyks  užsiėmimai :muzikiniai, pasakų skaitymas, dailė, lipdymas, stalo ir judrūs žaidimai.

 

Su vaikučiais pasikeisdamos dirbs ir užsiims veiklose- Sigita, Laura, Vilma, savanorė Rūta.

Specialistai tai jaunatviški, turintis reikiamą išsilavinimą, ilgametę patirtį darbe su vaikais, kūrybiški ir mylintys vaikus žmonės :)

 

Vaikučius priimsime kasdien, nuo 14:00 - 17:30 val.

plačiau
2015-11-02Floristinės mandalos galia kūnui, protui ir sielai. Ateik ir sužinok kaip?

Floristinės mandalos galia kūnui, protui ir sielai. Ateik ir sužinok kaip?

 

Š. m gruodžio 16 d. 18:30 Jūsų lauks šiltas ir jaukus kūrybinis vakarassu floristinėmis mandalomis bei floriste dekoratore Neringa Paukštyte Simonaviče.

 

Jūsų lauks šiltas ir jaukus vakaras. Vakaras apie mūsų vidinę moterį - KŪRĖJĄ, tą mūsų subjektyviąją pusę,kuri kuria ir įkvepia mus nekasdieniams dalykams, įkvepia keistis, elgtis nekasdieniškai,intuityviai, kaskart vis kitaip!

 

Laikas skirtas SAU padės atsipalaiduoti nuo rutinos, sustoti skubėti ir sugrįžti į save. Prisilietus prie spalvingų, kvapnių gėlių ir mandalos filosofijos pažadinsime kūrybiškąją vidinę Moterį. Pažadinta energija padės įgauti įkvėpimo ir kūrybiškumo kasdieniniuose darbuose.

 

plačiau
2015-11- 25 Kalėdų jaukumo dirbtuvės nuo gruodžio :)

Kas gali būti geriau nei jaukus savo rankų darbelis kvepiantis cinamonu ar kava :)?

 

Žinodami tai ir laukdami Kalėdų - jaukumą kurkime patys :) Jau juo gruodžio 4 d. turėsime 3 penktadienius ir 3 šeštadienius pasiruošti jaukių Kalėdinių papuošimų namams, dovanėlių artimiesiems.

 

Gaminsime originalius rankų darbo Kalėdinius papuošimus, žaisliukus, dovanėles. Visi gaminimo žingsneliai bus išsamiai paaiškinti, parodyti. Kiekvienas atėjęs išsineš tiek, kiek pasigamins ;).Tai puiki dovana sau, savo namams ir savo artimiesiems.


Naudosime kvepiančius Kalėdomis prieskonius, kvapus, šiltas ir jaukias medžiagas.

plačiau
2015-11-24 „Įdomesnis ir laimingesnis gyvenimas, pašalinus daugiau nei 70 kūrybiškumo kliūčių“ (įvadinis renginys)

 

Kviečiame Jus į NEMOKAMĄ įvadinį kūrybinio patyrimo renginį, kurį ves patyręs psichologas - psichoterapeutas Vytas Stoškus. Renginys vyks LAPKRIČIO 27 d. (PENKTADIENĮ) RENGINYS VYKS 18:30 - 21:30 val.

 

Ši tema aktuali visiems: psichologams, socialiniams darbuotojams, gydytojams, pedagogams, studentams, tėvams, verslininkams, vadovams ir kitai plačiąjai visuomenei.

 

„Nesvarbu kur einate ar esate gyvenime, visur pilna kliūčių. Daug jų nešiojatės su savimi ir nepastebite, kad esate taip sunkiai apsikrovę“...

plačiau
2015-11-16 Nuolatiniai programos “Džiaugsminga kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms”  užsiėmimai

Jau nuo lapkričio  pakviesime visas besilaukiančias į nuolatinius programos “Džiaugsminga kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms” užsiėmimus.

 

Kam skirta programa? - besilaukiančioms moterims, nesvarbu ar tik sužinojote apie nėštumą ar jau esate "pažengę" Laukime :). O jei dar tik planuojate - esate taip pat laukiamos mūsų programoje.

 

Kodėl ją siūlome jums? - Todėl, kad tai puiki, naudinga, idomi, apgalvota, sveikatinanti ir gerinanti nuotaiką programa, puiki investicija į savo ir savo kūdikio sveikatą!

 

Kada? - nuo lapkričio 10 d. Antradieniais - 19:00 - 20:00

 

Kiek kartų per savaitę? - vieną kartą.

 

Trukmė? - programos trukmė 6 arba 12 savaičių pasirinktinai.

 

Ar galima prisijungti vėliau? - Taip galima, tiesiog pradėsite programą nuo tada, kada prisijungėte.

 

Kaip galima dalyvauti? Įsigiję programos paketą galite lankyti tuos užsiėmimus kurie jums labiau prie širdies. Kiekvieną savaitę užsiėmimai keisis.

 

Programa:

Tai sveikatinanti programa besilaukiančiai mamai ir būsimam kūdikiui.

 

Programą sudaro:

KŪRYBINĖS RAIŠKOS PROGRAMA, "Į GYVENIMĄ SU MUZIKA" PROGRAMA.

 

 

 

plačiau
2015-08-19 Psichologinės paramos grupė merginoms, turinčioms valgymo sutrikimų

 

Nuo 2015 m. rugsėjo 5 d. vyks psichologinės paramos grupė merginoms, turinčioms valgymo sutrikimų.

 

Tai abipusio supratimo ir bendrumo erdvė, kur merginos kalbasi apie savo sunkumus, su kuriais susiduria kasdieniniame gyvenime, sirgdamos nervine anoreksija, bulimija, persivalgymo sutrikimu.


Grupėje dalijamasi patirtimi, problemų sprendimo būdais. Jaukioje erdvėje galima šnekučiuotis tik Jums suprantama tema, skanauti arbatą ar tiesiog pabūti ten, kur visada būsi suprasta ir priimta tokia, kokia esi.

plačiau