NAUJIENOS

2016 03 21 Velykinių atostogų kūrybiniai užsiėmimai vaikams

Kaip jūsų praleis Velykines atostogas? Ar norite, kad jūsų vaikas jas praleistų kūrybiškai, įdomiai ir dar patirtų naujų įspūdžių, išmoktų naujų dalykų?

 

Kviečiame pas mus į Velykinių kūrybinių užsiėmimų popietes vaikams nuo 6 - 12 metų. Jei šeimoje yra broliai ar/ir sesės jaunesnio amžiaus - priimsime ir juos (nuo 4 metų).

Su vaikais kūrybiškai užsiimsime 3 valandas. Vaikai ne tik kurs, pieš, lipdys, žais stalo žaidimus, tačiau galės ir pajudėti, pavalgys priešpiečius. Jiems bus paruošti užkandžiai, arbata. Priešvelykinis užsiėmimas  bus skirtas margučių marginimo pamokėlei.

 

Užsiėmimų dienos: Kovo 22 d,23 d.,24 d.,25d., 31 d., bei balandžio 1 d.

13:00 - 16:00;

plačiau
2016-03-17 Nuolatiniai šokių užsiėmimai vaikams nuo 5-8 metų

Jau nuo kovo 8 d. atveskite vaikučius į nuolatines pramoginių šokių treniruotes

 

Vaikui judėjimas yra natūralus ir reikalingas jo gerai savijautai ir nuotaikai. Šokių judesių struktūros jas kartojant padės vaikučiui vidiniai nurimti ir judėti, atsipalaiduoti, džiaugtis. O įvairūs atsipalaidavimo ir tempimo pratimai bei žaidimai patiks kiekvienam.

 

Vaikučiams bus parodomi nesutėtingi judesiai, kuriuos po vieną bei porose mokysis padedami šokių trenerės.

 

Grupė renkama

 

 

plačiau
2016-03-16 Velykinės dirbtuvėlės visai šeimai

 Kovo 19 d. 11:30 - 13:00 kviečiame jus į Velykines dirbtuvėles visai šeimai.

 

Ką veiksime? Pasigaminsime smagias "karūnas", o vėliau visi atsinešę po 4 virtus kiaušinius, galės juos dekoruoti 4 pasiūlytais būdais, kitaip tariant kūrybiškai pasitreniruoti laukiant Velykų šventės.

Gerą nuotaiką garantuojame :)

 

Dalyvio mokestis 5 eur. 3 - čiam vienos šeimos nariui 3 eur. Registracija išankstinė vietų, skaičius ribotas.telf. 864757169.

plačiau
2016-03-08 Moterų ratas, kovo 9 d.

„Moterų ratas“, tai nekomecinis ratas nuo šiol vieną – du kartus per mėnesį pas mus, Kaune, Šiaurės 8a. Raiškos terapijos centre,  trečiadieniais nuo 18:30 -21:00. (2,5 val.). Pirmasis susitikimas jau kovo 9 d.  

Kas yra Moterų ratas? - Tai erdvė visoms, įvairais amžiaus, galimybių, kultūrų, išsilavinimo moterims kurios nori pasidalinti tuo ką turi ir išmokti to, ką pasiūlys kitos moterys. Tai poilsio ervė, tai autentiškos savęs atradimo erdvė. Piešime, siuvinėsime, šoksime, lipdysime, kursime papuošalus, rankdarbius, dovanas sau, namams, artimiesiems. Bus ritualų, relaksacijų/ meditacijų  knygų skaitymo, dainų ir kt. dovanų sau, ką pamiršote iš vaikystės :) Tai moters vidiniai namai, kuriuos ji galės susikurti ir visada į juos sugrįžti.

Tai saugi erdvė, kurioje atras vietą pasidalijimas, kūryba, poilsis, įkvėpimas, juokas, šokis, lietuvių tautos tradicijos. Šylant orams planuojami susitikimai gamtoje, stovyklos.

Amžius: Nuo 12 - iki...... :) Gali dalyvauti tiek mamos su dukromis, nuo 12 metų, tiek močiutės.

Pastaba: Moterų ratas rinksis kas 21 dieną, kas kart susitarsime temą ir nusimatysime vedančiąsias sekančiam užsiėmimui. Vedančiosios bus dvi. Kiekviena moteris gali būti vedančioji. Nuolatinis ritualas - skaitymai rate, arbatos ir saldėsių pasidalinimas.

Pirmojo susitikimo metu jus pasitiks Sigita ir Ugnė,

plačiau
2016 03 03 Gerai praleistas laikas kartu su vaikais šokio ritme

Kovo 5 d. šeštadienį. Ateikit gerai praleisti laiką su vaikais šokio ritme!!!

 

5-8 metų vaikučiams. Laikas nuo 15:00 val.
9-12 metų vaikams. Laikas nuo 16:00 val.


Tai įvadinis renginukas skirtas susipažinti su pramoginių šokių trenere, prasimankštinti ir pasimokinti šokių žingsnelių priklausomai nuo vaikų amžiaus grupės. Renginio metu suteiksime informaciją apie šokių pamokas vyksiančias nuo KOVO 8 dienos. Šokių pamokos vyks du kartus per savaitę.
Daugiau informacijos apie rengiamas šokių pamokas renginio metu.


 

plačiau
2015 02 25 Jau nuo kovo 1 dienos  - 2,5 ir 3,5 vaikų kūrybinės raiškos grupė

Kviečiame į 2,5 ir 3,5 metų kūrybinės raiškos grupę.

 

Tai Mamos ir vaiko ryšio stiprinmimo grupė mamai ir jos vaikučiui.

 

Ką veiksime? šioje grupeje rinksimės tyrinėti, ir kurti kartu. Naudosime, žaidimą, judesį, dailę, muziką. Laiką praleisite turiningai  ir prasmingai, išmoksite naujų metodų, pasigaminsite namams įvairių smulkmenų.

 

1 valandelę padalinę į 2 dalis turėsime laiko ir kūrybiškai veikti ir pailsėti. Pas mus yra jauki vieta ant kilimo  su žaisliukais.

 

 

 

plačiau
2016- 03 -02 Lipdysim iš molio jau kovo 5 d. (šeštadienį)
2016- 03 -02 Lipdysim iš molio jau kovo 5 d. (šeštadienį)

Sveiki. Mūsų kūrybinės dirbtuvėlės jau ateinantį šeštadienį Kovo 5 d. Nuo 11:00 -12:30.

Laukiame visų norinčių smagiai palipdyti iš tikro MOLIO! Bus parodyti keli pavyzdėliai kuriuos galėsite nusilipdyti.

Lipdysime linksmus žvėrelius- amuletus. Bei puodynėles svarbiems daikteliams susidėti. Ateikite visi.

Kaina dalyviui 5 eur. Trečiam vienos šeimos nariui 3 eur.

Primename, kad tai- ŠEIMOS dirbtuvėlės todėl kviečiame dalyvauti ir suaugusius.

 

Registracija išankstinė,  telf. 864757169

2016- 02-13 Meilės dienai artėjant ir kitu laiku :)

Meilės dienai ir kitu laiku :)

Norite suartėti, naujų patyrimų kartu, nebijote eksperimentuoti? O gal norite gražaus paveikslo sau, sukurto kartu, pagal pavyzdį? Žinutė mylintiems, draugams, sužadėtiniams smile emoticon galite užsisakyti paslaugą dviem - Tapymas poroje.- "Mano ir Tavo Viename paveiksle". Ir nebūtinai Vasario 14 d., o tada kai norisi.

Ant bendros drobės (jūsų norimo formato) pagal pavyzdį, ar tai ką pasiūlysime mes - pasirenkite patyriminiam eksperimentui:) - sukursite savo unikalų paveikslą. Jums bus parodyti būdai kuriais galėsite tapyti ar ekperimentuoti padedami specialisto.

plačiau
2016 -02- 09 Dailės terapijos grupė paaugliams nuo 12 -16 metų

Renkama dailės terapijos grupė paaugliams patiriantiems natūralių bendravimo sunkumų su bendraamžiais, tėvais, mokykloje.

Dailės terapija ypač rekomenduojama paaugliams patyrusiems įvairias krizes šeimoje: skyrybas, netektis, mokyklos ar miesto pakeitimą. Tinka ir nedrąsiems, uždariems, pasyviems paaugliams, ir savo augime nuolat konfliktuojantiems , aktyviems, nenustygstantiems. Priklausomiems nuo IT. Tai savęs pažinimo/ supratimo grupė, kurioje vyksta asmenybės pastiprinimo ir savo resursų (stiprybių) paieškos ir išryškinimo, užtvirtinimo per kūrybinę raišką,bei grupės ir dalyvio sąveiką. Jausmų įsisąmoninimo procesas. Kiekvieno susitikimo metu pasiūlomos aktualios paaugliams temos, prisitaikoma prie jų individualios situacijos, atsižvelgiama į savijautą, nuotaiką . Pradedant grupę būtina pirminė konsultacija su tėvais/vienu iš tėvų.

plačiau
2016 -02-08 Meno terapijos renginys globėjams ir įtėviams su vaikučiais
2016 -02-08 Meno terapijos renginys globėjams ir įtėviams su vaikučiais

Kai vis greitėjantis gyvenimo tempas skatina lėkti, kraudamas vis daugiau atsakomybės ir naujų uždavinių, mes kviečiame stabtelti akimirkai žavingai ir pajausti jaukų Šeimos artumą. Kai gera būti drauge.

Vaikai buvimą patiria kasdien. Vaikai nuolat dalijasi tuo, ką turi brangiausio – tiesiog Savimi. Ir taip kasdien kuria pasaką „Aš Esu“. Pasaką mums, Tėčiui ir Mamai, „Aš esu tiktai jei Tu esi“. Kiek daug mes galime išmokti iš savo Vaikų! Kai sustojame akimirkai ir pažvelgiame į jų atviras, nuoširdžiai tyras ir gyvenimu besidžiaugiančias akutes.

Mieli Tėčiai ir Mamos, esate ypač lauki su savo vaikučiais kūrybos ir atradimų šalyje, kur džiaugsmas tikras. Ir ašaros tikros. Kur galime būti iš tikrųjų tokiais, kokiais esme. Pabūsime drauge. Su vaikais. Su taip panašiomis į mus. Pačiais su savimi.
Vasario 17 d. (trečiadienį) 18:30 Jaukią aplinką kursime drauge! Taip kaip mokame. Paprastai ir iš širdies. Su šypsena :)
Užsiėmimo kaina 5 eur.
Apie dalyvavimą praneškite iki 2016 m. vasario 15 d. telf. +370 68121842 (Andželika) arba elektroniniu paštu augamemeileje@gmail.com