NAUJIENOS

2016-05-12 Dėmesio!

Dėmesio!

Nuo 2016-06-01 įsigalioja vasaros kainos pastoviems (kas savaitiniams) užsiėmimams ir individualioms konsultacijoms.  Žiūrėti - Paslaugų kainos.

2016-04-30 Mamai
2016-04-30 Mamai

Mamos dienai artėjant prie apkabinimo, šilto žodžio ir pabuvimo gali įteikti dovaną - naujų patyrimų Mamai dovaną - Tapymą ant drobės, tikrais dailininko dažais ir teptukais :). Gera nuotaika tikrai bus, mama išsineš savo paveikslą. Galimi ir kiti variantai, pvz: piešimas kartu su vaikais, anūkais ar kuriuos pasiūlysime pasirinkti. Dovanų kuponas bus supakuotas kaip atskira dovanelė, o užsiėmimo laiką ir erdvę pritaikysime prie jūsų mamos galimybių.

 

Dėl dovanų kupono kreiptis 864757169, el.p raiska@inbox.lt.

 

Ši dovana gali būti skirta ir mamos gimtadieniui ar kitai šeimos šventei.

2016-04-12   Geras laikas  su Eva Tombak


Balandžio 16 d.

11:00 -  13:30 , Jogos seminaras Su Eva Tombak "Odė negatyvumui".+ ...

Dvasingumo keliu einančiam be negatyvaus proto nei pro kur neišsiversti. Negatyvus protas saugo raktus nuo mūsų įsitikinimų, elgsenos, įpročių erdvės. Tik susitaikę su tamsa sudarysime sąlygas į paviršių iškilti nepatogioms emocijoms, kurios buvo palaidotos, užspaustos giliai viduje. Ir tai bus pirmas žingsnis, be kurio visi žodžiai "paleisk", atsipalaiduok tėra vėjas tyruose.

 

Negatyvus protas mus saugo, gina ir perspėja apie pavojų. Pozityvusis pastebi atsiveriančias galimybes suklupus. Neutralusis padeda matyti bendrą vaizdą, perspektyvą. Neutralus protas yra stebėtojo protas, tai yra toji mūsų sąmonės dalis, kuri sako: "Jokių problemų, aš matau viską. Matau, kas prarasta ir kas ateina. Matau nuostolius ir gausą. Matau, kad abu - neigiamas ir teigiamas rezultatas yra būtini gyvenimo ir savęs pažinimo kelyje."

 

plačiau
2016-04-26 Moterų ratas IV asis

Gegužės 11 d. 18 val. vėl kviečiame susiburti  į -  IV-tąjį  Moterų ratą, pasidalinti pabūti kartu. 

Kas yra moterų ratas daugiau čia: http://www.raiskosterapija.lt/naujienos-25/lt/2016-03-08-moteru-ratas--kovo-9-d--104.html

 

Šį Moterų Ratą ves Birutė ir Diana. Kiekviena moteris gali būti vedančioji jei nori pasidalinti tuo ką moka ir myli.  Sigita kaip visada su ritualais, įvedimu ir paskaitymais.

Tema : "Mano, kaip moters santykis su pasauliu.išore"
Birute pamokys rišti juostas. Diana panardins į Tibeto dubenų harmonizuojančius garsus. -

 

plačiau
2016-04-25 Joga su Eva tombak

Kaip puiku ir vėl susitinkame su Eva Tombak, jau gegužės 14 d.. (šeštadienį).! :)
Praktikos pavadinimas: MĖNULIS, PIRŠTAS IR CHAOSAS.

 

Apie ką: chaosas, kurį dažniausiai suvokiame kaip betvarkę, nėra blogis, tiesiog nekaltas vakumas. Tuščia erdvė kur kažkas naujo prasideda jau arba anksčiau ar vėliau būtinai prasidės.
Chaosas yra būtinas mūsų tobulėjimui. Užuot desperatiškai kabinęsi į baimę prarasti, verčiau prisiminkime, ką esame pasirengę įsileisti. Jokios prasmės koneveikti nenaudėlį, kuris šaudydamas iš lanko pataikė mums į širdį. Pasirūpinkime pačia širdimi. Juk širdis kraujuoja, ją pervėrė strėlė…
Chaosas yra aplinkui. Jogos praktikos tėra pirštas. Mėnulis esi tu. "Aš matau viską. Matau, kas prarasta ir kas ateina. Matau nuostolius ir gausą. Matau, kad abu - neigiamas ir teigiamas rezultatas yra būtini gyvenimo ir savęs pažinimo kelyje."

 

plačiau
2016-04-15 III - Moterų Ratas, balandžio 20 d., trečiadienį

Štai ir balandis su saule, su pumpurais su pragydusiais miškais, kartu su juo ir III čiasis Moterų ratas vėl kviečia bendramintes moteris balandžio 21 d. 18:30 - 21:00.

Pajuskite pavasarį, atgimkite sau ir kitiems iš naujo. Šį moterų ratą ves Sigita ir Ugnė.
Kas yra moterų ratas galite paskaityti čia:http://www.raiskosterapija.lt/…/2016-03-08-moteru-ratas--ko…
Šio moterų rato tema - " Aš esu, tas kas esu" . Tema skirta sau.

plačiau
2016-04-13

Gegužės 15 d. nuo 12:00 - 13:15  kviečiame vaikučius nuo 5 - 7 metų į renginį - "Šok su LETA "

 

Šokio sukuryje su pramoginių šokių trenere Leta jūs ne tik išmoksite nesudėtingų žingsnelių bet ir gerai praleisite laiką. Trenerė pristatys jums nuolatinių užsiėmimų vaikams programą.

 

Šokių trenerė Leta yra profesionali šokėja, be galo mylinti vaikučius, judesį šokį. Atejęs ne tik 1 valandą laiko šoksi, ir dūksi, bet po to galėsi pasmaguriauti sausainiais ir sultimis, o dar gausi prizą siurprizą.

Dalyvavimas renginyje - nemokamas

plačiau
2016 03-29 d. Svečiuose  Maria Barroso (Brazilija/ Portugalija)

BALANDŽIO 23 D. – ŠEŠTADIENIS, 10:00 – 17:30 VAL.

 

Pasaulio tautų šokių ratu seminaras „Ryšys judesyje“ – praktinis-patyriminis seminaras, skirtas visiems, norintiems patirti šokį kaip priemonę, padedančią ugdyti save bei rūpintis savimi ir savo sveikata.

Šokiai ratu yra itin turtinga galimybėmis ir poveikiu praktika, kuria ne tik galime džiaugtis patys, tačiau galime ją pritaikyti ir įvairaus pobūdžio veiklose su skirtingo amžiaus žmonių grupėmis.

Turtingas savo kultūriniu, muzikiniu ir choreografiniu kontekstu šio seminaro repertuaras kviečia mus pažinti šią ypatingą šokio praktiką, o kartu pajusti savo kūną judesyje, gerinti koordinaciją, pusiausvyrą, ritmo pojūtį ir muzikalumą; stimuliuoti atsipalaidavimą, spontaniškumą ir gebėjimą džiaugtis.

 

Seminarą ves: Maria Barroso (Brazilija/ Portugalija)

plačiau
2016-03-28 Mega, knygynas Vaga
2016-03-28 Mega, knygynas Vaga

Jau sekmadienį susitinkame? Kur? Megoje, knygyne Vaga - nuo 12:00

https://www.facebook.com/events/1031922230222094/

 

Pasigaminsime portretus koliažo būdu. Karpysime, klijuosime, plėšysime! Laukiame vaikų nuo 12 val. knygyne VAGA. Ši veikla vaikams nuo 5 metų.

Nepamirškite užregistruoti savo mažųjų kūrėjų šiuo paštu renginiai.kaunas@vaga.lt ir dalyvaukite nemokamai!

2016- 03-23 II - rasis Moterų ratas kovo 30 d.

Moterų ratas vėl kviečia bendramintes moteris. Antrasis susitikimas įvyks kovo 30 d. 18:30 - 21:00. Jis skirtas vidinio santykio su savo mama, ar savo vidine išmintimi pastiprinimui, atgaivinimui

Kas yra moterų ratas galite paskaityti čia:http://www.raiskosterapija.lt/naujienos-25/lt/2016-03-08-moteru-ratas--kovo-9-d--104.html

 

Šio susitikimo metu jus pasitiks Ugnė su ypatingais ir sakraliais Pasaulio tautų šokiais ratu ir paslaptingais tik moterų ratui skirtais ritualais, Sigita šį kartą su trupusčiu skaitymo, pasidalijimo...Rūta su siuviniais,  (kursime  dovaneles mamai, draugei, sau). ".. Siuvinėjimas gali būti meditacijos forma. Arba ramaus, kūrybingo būvio forma.."  Rūta su jumis, pasidalins medžiagų, siūlų, spalvų, tekstūrų magišku džiaugsmu. Siuvinėsim – medituosim – būsim..
 

Ką reikia turėti? Žvakę (stabiliai stovinčią). Truputį saldumynų sau ir kitai. Jei turite, atsineškite siuvinėjimo adatą ir siuvinėjimo siūlų, siuvinėjimo lankelį ir medžiagėlę (geriausia lininė drobelė, mažiausi jos išmatavimai 50x50 cm. Jei neturite medžiagos, ji visoms dalyvėms bus paruošta).

plačiau