NAUJIENOS

2016- 07 -06 Individualios konsultacijos, dailės terapija

Priimu individualioms konsultacijoms, individualiai dailės terapijai vaikui, suaugusiam, porai. Taip pat suaugusiam, esant krizei šeimoje: konfliktai, netektys, skyrybos ir t.t. Esant vaiko sunkumams dėl sunkios adaptacijos darželyje, mokykloje, elgesio, emocinių problemų. Taip pat ir specialiųjų poreikių vaikams. Vaikams su kalbos sutrikimais. Paauglystės/elgesio sunkumai.
Apioe dailės terapiją suaugusiems ir vaikams daugiau čia : http://www.raiskosterapija.lt/apie-mus/straipsniai-29/lt/

Registracija išankstinė, atsižvelgiant į tvarkaraštį.

 

Individualios konsultacijos taip pat  atliekamos ir el.p, ir skype( raiskosterapija)

 

Telefonas pasiteirauti, registracijai: 864757169, el.p. - raiska@inbox.lt. - Sigita Kupčiūnienė, dailės terapijos specialistė, konsultantė daugiau čia:http://www.raiskosterapija.lt/apie-mus/specialistai-31/lt/

plačiau
2016-07-05 Visiška naujiena – „Laisvas laikas tėveliams

Reikia pasaugoti vaikučius? Ne visi turi močiutes ir ne visos močiutės būna laisvos pagloboti anūkėlius tada, kada to labai reikia tėveliams, pabūti, pailsėti, praleisti laiką tik dviese, o gal tik ramiai apvaikščioti parduotuves valandelę.

 

„Laisvas laikas tėveliams“ vyksta penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.  Priimsime jūsų vaikučius, nuo 3 metų.

 

 

 

 

plačiau
2016-07-03 "Pėdučių antspaudai - spalvos + judesys"dirbtuvėlės" suaugusiems ir vaikams.
2016-07-03

Šeštadienį, liepos 9 d.nuo 11:00-12:30 kūrybinės, patyriminės,"Pėdučių antspaudai - spalvos + judesys" suaugusiems ir vaikams. Smagūs patyrimai ir gera nuotaika žinoma bus :). atsinešti savo rankšluostį.

Kviečiame su įvairaus amžiaus vaikais :).

 

Registracija išankstinė tel. 864757169. Kaina 5 eur.

 

2016-06-20 Kūrybinės raiškos užsiėmimai nėščiosioms

 

Kviečiu būsimas mamytes į kūrybinės raiškos užsiėmimus "Laukiu, džiaugiuosi, kuriu".

Kas tai? - Kūrybinės raiškos užsiėmimai- tai meniniai, dailiniai užsiėmimai skirti būsimos mamos atsipalaidavimo būsenos palaikymui bei kūrybiškumo žadinimui, tuo pačiu gerinant nėščiosios nuotaiką, savijautą ir būsimo kūdikio savijautą :).

 

Užsiėmimuose  atsipalaiduosite ir pailsėsite nuo miesto šurmulio, skirsite laiką tik sau. Susitiksite kitas besilaukiančias, bendramintes moteris, todėl bendros pokalbio temos netik suartins, bet leis pasidalinti išgyvenimais, patirtimis, patarimais.

 

Ką veiksite? : užsiėmimuose piešite, lipdysite, tapysite, lankstysite ir versite :)

 

 

plačiau
2016-06-29 Kūrybinės dirbtuvėlės šeimoms
2016-06-29 Kūrybinės dirbtuvėlės šeimoms

Liepos 2 d. 11:00 -12:30  visi esate laukiami Šeimų kūrybinėse dirbtuvėlėse. Vaikučio amžius nuo 4 metų.

Jei patiko pas mus  tikriausiai žinote, kad jaukioje aplinkoje, kūrybiškai leidžiant laiką su šeima galima puikiai pailsėti, pasidžiaugti bendravimu kartu. Ir laikas prabėga akimirksniu. O kiek darbelių išsinešate :).
Kiekvieną kartą kuriame vis kitaip. Ką veiksime šį kartą.?

Šį kartą tapysime ant akmenų ir akmenėlių akrilo dažais, kursime įvairiausius raštus, parsinešime magiškais ženklais išpaišytų amuletinių akmenėliu ir akmenėlių savo intrejerui :).

 

Pas mus rasite visko ko reikės jums ir jūsų kūrybai.

 

Pavaišinsime arbata.
Kaina 5 eurai, dalyviui. Dviems šeimos nariams 8 eur.

Išankstinė registracija būtina. telef. 864757169

2016-07-02 Susitikimas tėveliams dėl vasaros užsiėmimų/stovyklų
2016-07-02 Susitikimas tėveliams dėl vasaros užsiėmimų/stovyklų

Sveiki :). Visus tėvelius (vaikučių nuo 4-10 metų), besidominčius Vaikų vasaros atostogų užsiėmimais/stovykla mūsų centre, kviečiame į susitikimą su arbata ir sausainiais jau liepos 5 d. 17:30


Atsakysime į jūsų klausimus, pristatysime veiklos programą ir sąlygas. Susipažinsite su darbuotojais kurie užsiims su vaikais ir bus už juos atsakingi.

 

Ruošiamės susitikimui iš anksto todėl registracija reikalinga. Skambinkite, teiraukitės, registruokitės - tel. - 864757169. Laukiame atvykstant. Susitikimas nemokamas.

2015-06-07 Vasaros  atostogų, dienos užsiėmimai

Jei jums patiko su mumis draugauti Žiemos bei Velykinių atostogų užsiėmimuose, jei dalyvavote nūsų dirbtuvėlėse ir šventėse - žinote, kad pas mus būna tikrai gera ir smagu, nes rūpinamės kiekvienu vaiku ir jo individualumu, bei gera atmosfera grupėje. Todėl vėl kviečiame   bei 4-10 metų vaikučius dalį vasaros atostogų praleisti kūrybiškai -  mūsų rengiamuose Vasaros atostogų, dienos užsiėmimuose. "Būk, dūk ir kurk kartu!"

 

Vaikai laiką praleis ne tik saugiai, bet ir labai įdomiai: kurs, žais, eksperimentuos, bendraus, draugaus, išmoks įvairių meninių gudrybių, raiškos būdų..

 

Vasaros užsiėmimuose daug dėmesio skirsime gamtai, ekologijai, dirbsime su augalais, smėliu, moliu, akmenimis. Taip pat stebėsime gamtos įvairovę, kaitą, augalų pasaulį, debesis, vėją, lietų, žemę. Užsiėmimų metu naudosime įvairias dailės priemones, gamtines ir floristines medžiagas, pasitelksime pasaką, muziką, žaidimus, šokius. Konstruosime, lipdysime, judėsime ir t.t..

plačiau
2016- 06-05 Moterų ratas, V - asis

Moterų ratas, V - ais, vėl kviečia burtis draugėn, pabūti,  pasidalinti. Birželio 22 d. Trečiadienį 18:30 -21:00 ateik pas mus būti. Ką rasi šį kartą? Įėjimo ir išėjimo ritualus, interpretacines kortas, pasidalinimus.

Kas yra moterų ratas daugiau čia: http://www.raiskosterapija.lt/naujienos-25/lt/2016-03-08-moteru-ratas--kovo-9-d--104.html

I dalis, einanti po ritualų yra skirta knygoms, jį praves Rūta, ji rašo “

“Pristatysiu knygas, kurios mus nuves į nedidele patyrimų, meditacijos ir šypsenos kelionę. Taip pat siūlau toms, kurios turi šiuo metu jas įkvepiančią knygą, atsinešti ir pasidalinti tuo džiaugsmu su visomis, trumpai ją pristatant. Juk knygos kaip žmonės, kartais jos neatsitiktinai ateina į mūsų gyvenimą. Draugaukime su knygomis!”

II dalyje - kviečiame atsinešti nebaigtus siuvinius, juostas, kurias pynėme, ar nebaigtas piešti mandalas. Taigi bus tarsi mūsų pradžios ratų užbaigimas. Naujos dalyvės galės prisijungti, bet kokiame norimame veiksme: siuvinys, juosta, mandala. Registruojantis reikėtų pranešti apie savo norą, paruošime priemones.

plačiau
2016- 06 -25 Kūrybines dirbtuvėles Kauno Panemunės šile!
2016- 06 -25 Kūrybines dirbtuvėles Kauno Panemunės šile!

Vasariškai gražių orų proga kviečiame vaikučius į kūrybines dirbtuvėles Kauno Panemunės šile!
 

Nuo 11:00 -12:30


Juk norisi vis daugiau laiko praleisti gryname ore. O, kad lauke būtų dar smagiau mes siūlome prisijungti ir išmokti kūrybinių užsiėmimų, žaidimų, sužinoti, kiek smagių veiklų galima užsiimti būnant gamtoje.

Mes bendrausime, piešime, kursime visi kartu!

Bus sukurta išskirtinė fotosesijų erdvė, kurioje galės sudalyvauti kiekvienas norintis :)

Ir visa tai nemokamai!

Jei šeštadienio rytą nuspręsite praleisti gamtoje ir kūrybiškai, labai kviečiame prisijungti. Tikslesnė susitikimo vieta https://goo.gl/maps/icdQYg5NvVF2 už sūpynių.

Jei kils keblumų mūsų ieškant, skambinkite 864757169

2016-05-17 Promočių giesmės - kasdienio dainavimo magija.Vasaros vakarai su Laurita Peleniūte.

Promočių giesmės - kasdienio dainavimo magija. Vasaros vakarai su Laurita Peleniūte.

 

Daina – tai magiškas ritualas, perduodamas iš lūpų į lūpas visose tautose.

Kviečiu sugrįžti!
Kviečiu tave, jei nori išmokti senųjų lietuvių liaudies dainų!
Kviečiu tave, jei galvoji, kad dainuoti nemoki
Kviečiu tave, jei nori tik paklausyti
Kviečiu tave, jei nori surasti bendraminčių
Kviečiu tave, nes moki daug dainų bet dainavai jau taip seniai
Kviečiu tave, nes tu turi kuo pasidalinti
Kviečiu tave, nes laukiesi ir nori dainuoti mažyliui
Kviečiu tave, nes ...
Kviečiu tave, nes...
Nuo gegužės 24 d. antradieniais nuo 18:30 - 20:30. Sekantis birželio 7 d.
Užsiėmimus veda Laurita Peleniūtė – unikali Lietuvos dainininkė, folklorą sugebanti pateikti šiuolaikiškai ir patraukliai, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą. Muzikantė, besigilinanti ir besidominti ne tik lietuvių, bet ir kitomis tautomis, bei jų kultūra. Savo kūryboje jungia skirtingų tautų muziką ir kalbas.

plačiau