NAUJIENOS

2016-08-26 Kelionė į SAVE

Kelionė į SAVE“- tai renginys , kuriame susijungs Indėniškų būgnų “DRUMS DREAM“ garsas ir dailės terapijos procesas, vaizdinių patyrimas. PAVEIKSLAI

Pirmoje dalyje patirsite, kad garsas ir muzika yra galingas instrumentas, galintis padėti suvaldyti stresą, praplėsti sąmonę ir atgauti dvasios ramybę. Tai tik maža dalis pojūčių, kuriuos gali sukelti skambantys būgnų garsai.
Antroje dalyje medatyvioje būsenoje imsite dailės priemones, popierių, piešite, interpretuosite, išjausite. Patirsite kūrybinį dailės terapijos procesą per save.Dailės terapija tai dar daug kam paslaptinga meno terapijos šaka, tai procesas kuriame taikomi metodai, padedantys žmogui prabilti be žodžių, simboliais, spalvomis, vaizdiniais, kurie gali būti svarbūs tiek pačiam dailės terapijos proceso dalyviui tiek grupei. Įprasmintas paveikslas, gali būti impulsas geresniam savęs pažinimui, suvokimui problemos, nesklandumų gyvenime priežasties pamatymui. Dalyviams nereikia specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas.
Trečioji dalis, pirmosios ir antrosios dalies proceso aptarimas ir apibendrinimas kartu su vedančiosiomis: Zita Grigaitiene ir Sigita Kupčiūniene.

plačiau
2016-08-18 Raiškos terapijos centre jau dirba Audrius Maknys.

Audrius sako: 


Visi mano taikomi sveikatinimo būdai padeda žmogui atsipalaiduoti. Padeda paleisti įtampas visuose lygmenyse-fiziniame, emociniame ir dvasiniame. Į žmogų žiūriu kaip į vientisą visumą-vienintelę ir unikalią. Todėl ir metodai taikomi individualiai.

 

Teikiamos paslaugos: 

 • Švelniosios Bio-Energetikos technikos
 • Drugelio prisilietimo masažas
 • Šeimos konsteliacija
 • Reiki
 • Senovinis Hopi genties indėnų žvakių ir kriauklių ugnies ritualas

žiūr. plačiau..

plačiau
2016-08-09 Šeimų kūrybinėse dirbtuvėlės - tapymas ant drobės

Ir vėl visi esate laukiami Šeimų kūrybinėse dirbtuvėlėse. Vaikučio amžius nuo 3 metų.

Jei patiko pas mus  tikriausiai žinote, kad jaukioje aplinkoje, kūrybiškai leidžiant laiką su šeima galima puikiai pailsėti, pasidžiaugti bendravimu kartu. Ir laikas prabėga akimirksniu :).
Kiekvieną kartą kuriame vis kitaip. Ką veiksime šį kartą?

 

Rugpjūčio 13 d. 11:00 -12:30 -Tapymas ant drobelės  visai šeimai.   Ant vienos didesnės ar keleto  drobelių galėsite nusitapyti savo šeimos paveikslą/us, parodytu ar laisvuoju būdu, kokybiškais dažais, smagiais teptukais.

plačiau
2016 08 08 ♥Rugpjūčio veiklos♥

 Rugpjūčio mėnesio veiklos 

 • Nuolatiniai užsiėmimai  vaikams  ir suaugusiems,
 • Renginiai, bei draugų renginiai ,
 • Individualios paslaugos

Rugpjūčio mėnesio nuolatiniai užsiėmimai

 • Pirmadieniais nuo rugpjūčio 8 d. 10:00 -11:30  -Ne_rimtas piešimas -rimtam žmogui suaugusiems (kolkas rytinis laikas lieka, atostogaujantiems, pensininkams (nuolaida)) http://goo.gl/0uUlKO. Ir trečiadieniais
 • Trečiadieniais nuo rugpjūčio 10 d. 11:00 -12:00 Kūrybiniai -patyriminiai mamos ir vaiko nuo 1,5 -2 metų ryšio stiprinimo užsiėmimai http://goo.gl/DHdm5r
 • 18:00 -20:00 Ne_rimtas piešimas -rimtam žmogui (suaugusiems)

 • Ketvirtadieniais nuo rugpjūčio 11 d. 19:00 -20:30- "Lipdymo malonumai" vaikams ir suaugusiems http://goo.gl/thMISO

plačiau
2016-08-07 Mandalų piešimo ir tapymo grupė

Nuo rugpjūčio 26 d. renkama Mandalų kūrybos grupė suaugusiems ir paaugliams nuo 12 metų.. Grupė vyks penktadieniais nuo 17:30 - 20:00 val.

Kas yra mandala? Iš Sanskrito kalbos verčiant ji reiškia Ratą. Ratas - tai tarsi mūsų visatos, mūsų vidinio Aš išraiška. Visur kur pažvelgsime, fizinėje aplinkoje matome ratus. Gamtoje tai kiekvienas žiedlapis yra rato formos. Mūsų žemė, mėnulis ir saulė yra ratas..Socialinėje aplinkoje, astrologijoje taip pat matome ratus.

Ši tema tokia plati, kad kiekvieną kartą susitikę gausite vis daugiau ir daugiau informacijos. Išmoksite piešti ir suprasti mandalas, sužinosite mandalų istorijos ištakas. Jų reikšmę ir svarbą ne  rytų ir kitose kultūrose, spalvos ir simbolių prasmę ..na toliau jau susitikimų metu :)

 

plačiau
2016-07-29 Kontaktinės improvizacijos pamoka + bodywork'as 08.23
Kada? Rugpjūčio 23 d.(antradienį) 18:30 - 21:00
 
Kas vyks?

Kontaktinės improvizacijos pamoka + bodywork'as
skirtas suaugusiems, mylintiems judesį, šokį, patyriminius eksperimentus, visiems prijaučiantiems judesiui. Šokio patirtis nebūtina

Šio seminaro metu daugiausiai dirbsime su galvos ir kaklo atpalaidavimu. Seminaras susidarys iš dviejų dalių: I- dalyje aplaiduosime ir paruošime kūną judesiui bodywork'o pagalba. Bodywork'as (kūno išjudinimas, primenantis šiatsu ar thai masažą) - tai kūno atpalaidavimo ir paruošimo judesiui technika. II- dalyje pereisime į kontaktinės improvizacijos pamoką.


 
plačiau
2016-07-21 Savipagalbos grupė

Renkama vakarinė savipagalbos grupė asmenims patiriantiems ar patyrusiems skyrybas.

 

Grupės tikslas - padėti asmenims patiriantiems krizę, kaip įmanoma mažiausiais psichinės sveikatos resursais ją išgyventi. Palaikyti ir pastiprinti. Skatinti patiriančius krizę asmenis išsikalbėti, pasidalinti, taip mažinant nerimą, įtampą.

plačiau
2016 -07-07 Pasiūlymas šventei: jums ir jūsų draugams, įmonių kolektyvams

Ar žinote, kad savo gimtadienius ar kitas šventes šeimoje, koletyve galite švęsti pas mus. Kūrybiškai, kitaip. Jauki aplinka, keletas puikiai apgalvotų idėjų tiks ir vasaros popietei ir kitu metų laiku

 

Vasaros metas, tai spalvotas laikas kai galite praverti kūrybiškumo skrynutę ne tik sau, bet ir savo draugams, kolektyvui, pasirinkę šventę pas mus. Jaukioje erdvėje galėsite smagiai ir laisvai praleisti laiką pasirinkę vieną iš siūlomų temų. Atsivežę gaiviuosius gėrimus bei saldumynus turėsite patyrimą kuris tikrai praturtins jus ir jūsų artimuosiu, draugus, bendradarbius.

 

plačiau
2016-07-20 Šeštadienio šeimos dirbtuvėlės

Sveiki dirbtuvėlių mylėtojai :). Šį šeštadienį, liepos 23 d. "statysime" namukus. Gal ir tu nori vieno, kito namuko? . Užsiėmimas visai šeimai, vaikų amžius nuo 3 metukų ("statybose" bus darbo ir jiems). Pradžia 11:00. "Statom" iki 12:30.

 

Būtina registruotis iš anksto tel. 864757169

plačiau
2016-07-08 Išaugti žaislai
2016-07-08 Išaugti žaislai

Mielieji, tausojant gamtą, ir prisidedant prie vartojimo mažinimo, siekiame panaudoti daiktus antrą kartą, todėl kreipiuosi su prašymu į visus tėvelius.

 

Gal turite žaisliukų kuriuos jau išaugo jūsų vaikai ir galite juos be liūdesio atiduoti?

Tinka žaisliukai vaikams nuo 1,5 metų. Lėlės ir lėlytės, indai vaikiškoms virtuvėms, vaikiški įrankiai, pripučiami baseinėliai, loto, žaidimai, mašinėlės, vaikiškos knygelės. Visą tai ką galima susiųti, sutaisyti, išskalbti, suklijuoti ir vėl žaisti. Jūs laukiami Raiškos terapijos centre, Kaune.

 

Skambinti su pasiūlymais tel. 864757169, rašyti raiska@inbox.lt, ar tiesiog FB.  https://www.facebook.com/raiskosterapija/