NAUJIENOS

2017-05-15 Pažintinis seminaras tėvams

Gegužės 31 d. nuo 18 val. lviečiame tėvelius  į pažintinę paskaitą  "Dailės terapijos taikymo galimybės vaiko raidos procese".

 

Pažintinė paskaita tėvams paremta ilgalaikiu darbu, tiesiogine praktika dirbant su vaikais, konsultuojant tėvelius. Seminarą veda dailės terapeutė Sigita Kupčiūnienė, dailės terapijos taikymo pradininkė, LDTTA narė, bei dailės pedagogė, dailės terapijos programos studentė LSMU Giedrė Markauskienė. Daugiau apie specialistus čia: http://www.raiskosterapija.lt/raiskos-terapijos-centras/specialistai-38/lt/

 

Paskaitos metu sužinosite: 

  • apie dailės terapijos taikymą vaikams, 2,5 metų - mokyklinio amžiaus vaikams.

  • apie pagalbą pasitelkiant dailės terapiją kaip priemonę vaikams esantiems krizėse, raidos sutrikim, elgesio, dėmesio, emocinių sutrikimų turintiems vaikams.

plačiau
2017-04-26 Meninis kūrybinis renginys

 

Edgar Artis - tai armėnų mados iliustratorius, žinomas dėl savo neįprastų, originalių suknelių eskizų. Kiekvieną eskizą autorius dekoruoja skirtingai - augalais, vaisiais, daržovėmis ar kitais neįprastomis, kasdieninio naudojiimo, gamtinėmismedžiagomis, kurios ir priverčia stebėtis nuostabaus grožio eskizais.


Įkvėpti nuostabios šio menininko idėjos, artėjančios Mamos dienos šventės proga, BALANDŽIO 30d. SEKMADIENĮ nuo 12:00 kviečiame mamas kartu su dukrytėmis praleisti popietę maloniai bei kūrybiškai https://www.facebook.com/events/1653565748285386/

plačiau
2017-04-25 Tapymas ant drobės šeimai gegužės 9 d. dieną

Tapymas ant drobės visai šeimai. Gegužės 9 d. 18:30 - 20:30 val. 

Renginys skirtas vaikams nuo 6 m. su mamomis tėčiais ar artimaisiais tapyti bendrą paveikslą ant drobės. Jums bus pasiūlyta bendra tema, pavyzdžiai. O gal norėsite tapyti savo tema, ar  improvizuoti, mes tikrai Jus palaikysime :)

Sužinosite apie tai, kaip maišyti spalvas, kokius teptukus rinktis, kokias technikas galima naudoti ir kiekvienas iš Jūsų gaus asmeninį dailės specialistės dėmesį. Žiūr. plačiau.

plačiau
2017-03-28 Beribis kūnas - Ugnės Dievaitytės seminaras  balandžio 12 d.

BERIBIS KŪNAS - Kūrybinis kūno ir judesio seminaras

 

Jau 2017 balandžio 12 d. 18:00 val. Kviečiame išjudėti 4 valandų kūno ir judesio seminare su jums jau žinoma, talentinga šiuolaikinio šokio atlikėja Ugne Dievaityte.

Seminaro pradžia 18:00 val. Veiksmas su pabendravimu vyks iki  22:00 val.  Eigoje 15 min. pertrauka. Turėsite galimybę asmeniškai pabendrauti su Ugne Dievaityte.

 

Ugnė sako "Beribis kūnas - pilnas galimybių kūnas. Tai kiekvieno iš mūsų kūnas, kuris nepaliaujamai plečia savo ribas išbandydamas, atrasdamas ir patirdamas save judesyje. Šokio patirtis nebūtina.

https://www.youtube.com/watch?v=L3lkdI6sDgk&t=2s


Šokį aš suvokiu kaip subtiliai išvystytą kūno kalbą, universalią mums visiems, kuria galime išsakyti kas esame, ką manome ir jaučiame, kuo tikime, ko norime ir ko nenorime, bei bendrauti su bet kuriuo žmogumi pasaulyje nejaučiant visų įmanomų skirtumų ir barjerų. Šokis suteikia galimybę pasakyti tai, kam išreikšti nėra sukurta žodžių"

 

 

plačiau
2017-03-16 Jogos praktika su Eva Tombak, Kovo 17 d. (penktadienį)

Smagu sutikti Evą Tombak https://www.facebook.com/jogasueva/


Kaune! Kovo 17 d. (penktadienį) nuo18:30 iki 20:30 priimsime besidominčius, norinčius išbandyti savo kūnu jogos patyrimą.

Jau praktikuojantiems jogą- tai galimybė pasidovanoti sau nekasdieninę praktiką.
"Minčių šukavimas ir kūno formų lipdymas" - jogos praktika kaip kūno skulptorius ir minčių šukos. Balansuoja aktyvumo ir poilsio režimą, atveria akis bundančio pavasario grožiui. Žiūrėti plačiau..

plačiau
2017-02-28 Vaikų keramika ir dailinė raiška nuo 2 metų

PIRMADIENIAIS nuo 17:30 -18:30, kviečiu mažylius nuo 2 - 4 metukų į  Vaikų keramikos ir dailės užsiėmimus

 

Mažylių keramikos ir dailės užsiėmimai taip pat priskiriama Mamos ir vaiko ryšio stiprinimo užsiėmimams. Užsiėmimo metu veikla kartu yra labai svarbi ir naudinga vaikučiui. Mamytės buvimas šalia patiriant ir išbandant, labai svarbus vaikučio psichikai, jo saugumo jausmui stiprinti. Tuo pačiu mokysimės struktūros, pradžios, pabaigos, dirbti prie stalelių, dalintis.

plačiau
2017-01-21 ♥ Kūrybinės raiškos užsiėmimai 4-8 metų vaikams „Kurdamas aš augu“

Kviečiame 4-8 metų į kūrybinės raiškos užsiėmimus ketvirtadieniais nuo 17:30 -18:30.

Kūrybinės raiškos užsiėmimuose kartu žaidžiame, piešiame, sekame ir skaitome pasakaites, kuriame istorijas, statome miestus.
Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks! Vaikai supažindinami su įvairiais ir netikėčiausiais raiškos būdais. Taikomi ir dailės terapijos metodai. Vaikas lavina savo kūrybiškumą, tuo pačiu didina savo atsparumą stresui, harmonizuoja atsineštas nuotaikas, atsipalaiduoja. Žiūrėti toliau..

plačiau
2016-09-26- Kūrybiniai mamos ir vaiko ryšio stiprinimo užsiėmimai

Kviečiame mamytes su 1,5 - 2 metukų mažyliais  prisijungti prie kūrybinių mamos ir vaiko ryšio stiprinimo užsiėmimų.

 

Užsiėmimo prasmė- stiprinti mamos ir vaiko ryšį, suteikiant galimybes laisvai ir saugiai kūrybinei raiškai.

 

Užsiėmimuose taikomi dailės, muzikos, žaidimų terapijos elementai. Čia kartu galite sukurti malonių smulkmenų sau, vaikučiams, namams. Jūsų vaikučiai taip pat kuria, žaidžia, bendrauja su kitais vaikais.

 

plačiau
2017-01-16 Pasaulio tautų šokiai ratu “7 Tylos Atspalviai”
2017-01-16 Pasaulio tautų šokiai ratu “7 Tylos Atspalviai”

Pasaulio tautų šokių ratu patyriminis seminaras

“7 Tylos Atspalviai”

Sausio 20 d. – Penktadienis

18:30 – 21:30 val.


Galbūt jums pasirodys keistai, tačiau judesys ir muzika gali vesti į vidinės tylos išgyvenimą. O ir pačių tylos išgyvenimų būna įvairių, tarytum “nuspalvintų” subtiliais atspalviais. Kokie tie atspalviai? Kiekvienas gali juos atrasti tik asmeniškai, dalyvaudamas, išgyvendamas, tyrinėdamas. Tad šiame pasaulio tautų šokių renginyje nersime į vidinės tylos patirtis, į kurias mus palydės šokiai ratu. Specialiai parengta programa paruoš ir žingsnelis po žingsnelio ves į asmeninius vidinės tylos išgyvenimus per melodiją ir pasikartojančius paprastus šokio judesius, per kontaktą su savimi ir su kitu. Nes šokį ir muziką persmelkianti tyla pasiekia mūsų esmę…

Dalyvavimui renginyje nereikia jokių žinių ar įgūdžių.

Renginio vedėja: Ugnė Mikalauskaitė-Boane (Pasaulio tautų šokių ratu patirtis – 5 metai. Mokytojai: Maria Barroso (Brazilija/Portugalija, Alvaro Pantoja (Brazilija)

Vieta: Raiškos terapijos centras, Šiaurės pr. 8 A, Kaunas
Kaina: 15 Eur.
Kontaktai registracijai ir informacijai: ugneboane@gmail.com, 8-650 79
686

2016-12-15 Laimėk 50 eurų vertės dovanų kuponą paslaugoms
2016-12-15 Laimėk 50 eurų vertės dovanų kuponą paslaugoms

♥♥♥ Laimėtoja Inga Stankeviciene su šeima (konkurse už šeimą dalyvavo: fb užvadinimu - Tik Ingrida) !Pasirinkta paslauga Nr. 1.,  keramikos užsiėmimas visai šeimai.

Sveikiname, sveikiname, sveikiname, susisiekite su mumis sutarsime laiką kuris būtu abipusiais patogus - Tel.864757169

 

Laimėk dovanų kuponą :)

 

Kalėdos mielų susitikimų siurprizų, apsikabinimų ir dovanų metas. Raiškos terapijos centro Kalėdų senelis ateina pas jus! :)

Dovanojame 50 eur. dovanų kuponą šeimai mūsų dirbtuvėms, paslaugai ar užsiėmimui!

 

Sąlygos: 1. išsirinkite vieną norimą paslaugą ir ją paminėkite komentare (užteks ir skaičiuko). žiūr skelbime žemiau. 2. Parašykite kam norite dovanos (fb vardas,pavardė ar asmens užvadinimas) 3. Po FB postu, parašykite, kodėl norite šios dovanos :)  čia:https://www.facebook.com/raiskosterapija/?ref=ts&fref=ts

 

Jau kitą savaitę Gruodžio 23 d.,  19 val.  Sužinokite kas laimėjote šią dovaną, atvykite į Raiškos terapijos centrą Kaunas, Šiaurės 8a-105 ir atsiimkite dovanų kuponą supakuotą kaip dovanelę.

 

Galite pasirinkti vieną paslaugą:

 

1. Keramikos dirbtuves visai šeimai(dirbsime su moliu);

2. Kūrybinį/ meninį užsiėmimą visai šeimai (įvairiausios dailės priemonės );

3. Vaikų užsiėmimams, grupėms.

Pasiteirauti galite tel. 864757169