NAUJIENOS

2015-04-29 Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams

 

Kviečiame 1,5 - 11 metų vaikučius 2015 m. gegužės 9 d. (šeštadienį) į kūrybines dirbtuvėles. Ši kartą kursime linksmas saulytes.

 

Taip pat kviečiame prisijungti mamytes, tėvelius ar senelius ir kartu linksmai praleisti laiką.

plačiau
2015-04-27 Valgymo sutrikimai: kaip padėti sau ir kitiems

 

Gegužės 6 d. bus minima Tarptautinė diena be dietų. Labai svarbu, atkreipti dėmesį į skaudžiąją jų pusę.

 

Apie 90 proc. sergančiųjų valgymo sutrikimais yra moterys, dažniausiai suserga 14-25 metų, bet gali susirgti įvairaus amžiaus. Nervine anoreksija serga apie 1 proc. moterų, nervine bulimija - 2-3 proc.  Persivalgymo sutrikimu serga 1-5 proc. visos populiacijos, 60 proc. sergančiųjų - moterys.

plačiau
2015-04-24 Meno terapijos užsiėmimai nėščiosioms „Laukdama tavęs - kuriu kartu su tavimi“

 

Piešimas ir kita meninė kūryba naudinga besilaukiančioms, nes padeda išlaisvinti savo kūrybiškumą, išreikšti savo jausmus, nurimti, atsipalaiduoti, patirti džiugių emocijų, o kai mamytė laiminga - laimingas ir vaikelis.

 

Kviečiame būsimas mamytes į meno terapijos užsiėmimus kiekvieną trečiadienį - puikiai praleisite laiką ir pasigaminsite daug mielų meniškų dalykėlių.

plačiau
2015-04-20 Balandžio 25 d. vėl laukiame vaikučių - piešime pavasarinį mamytės portretą

 

Kviečiame vaikučius balandžio 25 d. į kūrybines dirbtuvėles, kuriose piešime didelius mamyčių portretus. Tai bus maloni dovana mamytei mamos dienos proga!

plačiau
2015-04-14 Floristiniai - kūrybiniai užsiėmimai nėščiosioms nuo balandžio 27 d.

 

Kviečiame būsimas mamytes į rytinius floristinius - kūrybinius užsiėmimus „Belaukdama tavęs - kuriu kartu su tavimi“. Užsiėmimuose kursite, bendrausite, atsipalaiduosite, patirsite daug teigiamų emocijų.

 

Pirmoms trims užsiregistravusioms - taikysime 10% nuolaidą!

plačiau
2015-04-14 Šį šeštadienį kviečiame vaikučius pasigaminti ypatingus skirtukus knygoms

 

Kviečiame 4 - 7 ir 8 - 11 metų vaikučius 2015 m. balandžio 18 d. (šeštadienį) į kūrybines dirbtuvėles. Ši kartą gaminsime ypatingus skirtukus knygoms. Taip pat kviečiame prisijungti tėvelius, senelius ir kartu linksmai praleisti laiką.

plačiau
2015-04-07 Praktinis - teorinis seminaras „Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong - kas tai ir kuo ji man gali padėti“

 

Kviečiame į teorinį - praktinį seminarą, kuriame turėsite galimybę susipažinti su unikalia Tibetietiška saviugdos ir sveikatingumo praktika. Ji labai veiksminga kūno ir proto sveikatinimui.

 

Seminaras vyks 2015 m. rugsėjo 12 d. Kviečiame registruotis iš anksto - dalyvių skaičius ribotas.

plačiau
2015-04-03 Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis

 

Tegul prisikėlimo dvasia užlieja Jus, atnešdama viltį, ramybę, džiaugsmą! Jaukių, šiltų šv. Velykų!

plačiau
2015-03-02 Pirmą kartą pas mus vyko Atvirų durų diena

 

Atvirų durų diena baigėsi, tačiau liko labai daug gerų įspūdžių apie puikius susitikimus. Nepamirštamos akimirkos išliks prisiminimuose ir nuotraukose.

 

Džiaugiamės sulaukę gausaus būrio lankytojų ir susidomėjimo mūsų veikla.

plačiau
2015-02-11 Kviečiame į atvirų durų dieną vasario 28 d.

 

Kviečiame visus į atvirų durų dieną - pajuskite įstaigos  dvasią, atraskite sau ir savo šeimai patinkančius užsiėmimus, renginius, paslaugas. Dalyvaukite kartu! Atskirose erdvėse galėsite pabendrauti su specialistais, pasikonsultuoti, dalyvauti užsiėmimuose - kūrybinės dirbtuvėlės vyks visą dieną.

 

Taip pat vyks loterija, kurios metu galėsite laimėti įvairius prizus - nuo muiliuko iki teptuko. Laimingiausi laimės 3 nemokamus užsiėmimus pas mūsų specialistus.

plačiau