NAUJIENOS

2015-08-15 Kūrybinės raiškos užsiėmimai „Kurdamas aš augu“

 

Nuo rugsėjo mėn. vėl kviečiame vaikučius į kūrybinės raiškos užsiėmimus „Kurdamas aš augu“. Užsiėmimai skirti 4 - 7 m. ir 8 - 11 m. vaikams.


Kūrybinė raiška, dailės terapija leidžia vaikui prabilti apie jam svarbiausius, aktualiausius klausimus spalvomis, simboliais, garsais, judesiais ir kt.


Kiekvienas užsiėmimas pas mus vis kitoks. Kartu ir žaidžiame, ir niūniuojame, muzikuojame, piešiame, kuriame, sekame pasakaites, istorijas. Vaikai supažindinami su įvairiausiais ir netikėčiausiais raiškos būdais.

plačiau
2015 08 11 "Pažinti save-pamilti save"
2015 08 11

2015 m. Rugpjūčio 27 d. – Ketvirtadienį, 18:30-20:30 val.
Gydančiosios Tibeto Jogos Lu Džong mini seminaras
„Pažinti save – pamilti save“

Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong tai – būdas atrasti ramybę, džiaugsmą, vidinę jėgą ir pusiausvyrą. Ši praktika atveria širdį ir sukuria sąlygas pajusti vidinę erdvę bei atsipalaidavimą. Atlikdami nesudėtingus judesius, suderintus su kvėpavimo ritmu, panyrame į buvimą dabarties akimirkoje, kurioje atsiskleidžia mūsų vidinės išminties lobynas.

 

Registruokitės į renginį iš anksto, tam, kad užtikrintumėte tai, jog renginys įvyks bei, kad garantuotumėte savo vietą renginyje!!!

 

  • Kaina: 6 Eur. – Terapijos ir Kūrybinės raiškos centro darbuotojams ir klientams, 9 Eur. – visiems
  • Išankstinė registracija : raiska@inbox.lt,  +370 6475716,  ugneboane@gmail.com, +370 65079686

 

2015-08-10 Grupiniai užsiėmimai paaugliams „Aš ir kiti“

 

Nuo rugsėjo 7 d. į užsiėmimus vėl kviečiame 15 - 18 m. paauglius.

 

Užsiėmimuose analizuojame jaunimui aktualias temas: patyčių, nesaugumo ir kt., jų priežastis. Kartu mokomės pozityvių bendravimo modelių. Atliekame patyrimines užduotis, testus.

plačiau
2015-07-25 Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong

 

Nepriklausomai nuo Jūsų fizinės būklės, religinių ar filosofinių pažiūrų, Lu Džong praktika kiekvienam padės ugdyti sveiką kūną ir laimingą protą, nes pagrindinis šios senos tibetiečių praktikos tikslas – būti sveiku, stipriu, harmoningu ir laimingu.

plačiau
2015-06-20 Patyriminis 2 dienų seminaras „Transformacija. Drugelio gimimas“ su dailės ir šokio-judesio terapijų elementais

 

Gimimas. Kelias. Drugelis.

 

Dviejų mokyklų atstovės – dailės ir šokio-judesio terapijos praktikės Sigita Kupčiūnienė bei Rasa Birietė sujungs savo patirtį, įgūdžius ir energiją į vientisą 2 dienų patyriminį seminarą. Dailės ir šokio-judesio terapijų sritys viena kitą pastiprindamos apsijungs į vieną bendrą siekį – vesti savęs transformavimo keliu. Be įtampos, atsipalaidavus, žaismingai, spalvotai, judriai, vaizdingai, ramiai ir giliai keliausime ieškoti savo Drugelio.

 

Tikslas – atrasti įkvėpimo šaltinį, kuris paskatintų imtis realių veiksmų siekiant tikslo, svajonės.

 

Seminaras vyks 2015 m. spalio 17 - 18 dienomis.

plačiau
2015-05-27 Praktinė paskaita tėveliams „Kaip suprasti paauglio pasaulį ir jam padėti?“

 

Neretai tėvams kyla sunkumų, bendraujant su savo vaikais, kai dėl nežinomų priežasčių jie tampa uždari, turi savo reikalų, interesų, formuoja savo aprangos stilių, įsitraukia į „įtartinas“ grupeles arba nekelia kojos iš namų ir pan.

 

Todėl 2015 m. rugsėjo 24 d. 17:30  kviečiame paauglių tėvelius bei specialistus norinčius pagilinti savo žinias dirbant su paaugliais  į atvirą paskaitą „Kaip suprasti paauglio pasaulį ir jam padėti?“

plačiau
2015-05-10 Nebūk viena - kurkime kartu

 

Kviečiame senjoras, taip pat ir jaunesnio amžiaus moteris maloniai ir turiningai praleisti laiką savo malonumui.

 

Mūsų jaukioje erdvėje galite ramiai skanauti arbatą, šnekučiuotis ir kurti. Siūlome įvairių kūrybinių priemonių, mokome sukurti gražių daiktų, papuošalų sau ir savo artimiesiems, draugams, namams. Piešiame, lipdome, karpome, klijuojame - kuriame. Mokomės naujų dalykų. Dalinamės savo patirtimi ir kasdieniniais nutikimais :)

plačiau
2015-04-16 Smagios pramogos Jūsų šventėms

 

Ruošiatės gimtadieniui, mergvakariui, vestuvėms, draugių susibūrimui ar kitai progai ir stinga idėjų, kaip ją paversti ypatinga? Siūlome Jums labai įdomių ir prasmingų pramogų!

plačiau
2015-05-15 Sveikiname su Šeimos diena

 

Sveikiname su Šeimos diena. Linkime meilės ir santarvės Jūsų šeimoms!

plačiau
2015-05-02 Sveikiname su Mamyčių diena!

 

Nuoširdžiai sveikiname su Mamyčių diena! Linkime nuoširdaus vaikų dėmesio, dėkingumo, meilės, šilumos ir jaukumo Jūsų namams!

plačiau