NAUJIENOS

2015 11 12 Džiazuok ant drobės !

2015 m. Jūsų pageidavimu, renkama grupė norinti vėl "padžiazuoti" ant drobės :). Ši kartą galėsite tapyti pagal temą, arba eksperimentuoti pagal muziką.

 

Galimų užsiėmimų datos

Vakarais - lapkričio  26 d.  arba gruodžio 3 d.(ketvirtadieniais) nuo 19 val. - 21:00

 

Rytinė grupė lapkričio 17 d. arba 24 d. (antradieniais) nuo 11:00 -13:00

 

Šiomis dienomis tapysime paveikslus ant drobės tik laisvai ir nevaržomai - jums pasiūlysime keletą tapymo būdu! Vis kitokį muzikos ritmą. Pajusite užburiančią tapybos galią ir papuošite savo namus paveikslu ant drobės, sukursite ypatingą ir netikėtą dovaną artimam, mylimam žmogui.

plačiau
 2015-11-02 Atsipalaidavimo savaitgalis visai šeimai

Lapkričio 7d.  "Atsipalaidavimo savaitgalis visai šeimai", nuo jauniausių  iki vyriausių.


11:30 -13:00 val. - Šeimos kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose vėl jaukinsimės molį.  Tamsiuoju laikotarpiu labai norisi daugiau šviesos, o kad turėtume kur patalpinti, saugiai uždegti žvakę  gaminsime  žvakides, šviestuvėlius.  Mažiesiems nuo 2 metukų - molio paukšteliai. Jus sutiks Sigita ir Rūta.
Kaina: 3 eurai dalyviui. 4 asmenų šeimai - 10 eur.

 

Papietavę esate vėl laukiami pas mus. Jus pasitiks Ugnė.

 

Detox sveikatinimo programa:

 

14:00 – 15:00 val. - Pasaulio tautų šokiai ratu;
15:15 – 16:15 val. - Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong:;
16:30 – 17:30 val. - Tibeto Išminties Kardas Tog Čod;

 

plačiau
2015-10-27 Renginys besilaukiančioms - „Džiaugsmingas judėjimas, kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms

Š.m. spalio 27 d., bei lapkričio 3 d. nuo 19:00 - 20:30.

Kviečiame besilaukiančias moteris ir jų šeimos narius, bei medikus kurie dirba su nėščiosiomis į renginį - „Džiaugsmingas judėjimas, kūrybinė raiška ir muzikavimas nėščiosioms"

Renginio dalyvės/iai bus pakviesti susipažinti su programa nėščiosioms.

Sužinosite kaip:
GYDANČIOJI TIBETO JOGA LU DŽONG visapusiškai veikia besilaukiančių mamų fizinę, emocinę ir proto būklę, padėdama šiuo ypatingu laikotarpiu giliau pajusti save ir ryšį su savo kūdikiu, o taip pat jaustis sveikesnėmis, ramesnėmis ir laimingesnėmis.

KŪRYBINĖS RAIŠKOS PROGRAMOJE sužinosite, kodėl svarbu besilaukiant nurimti, būti harmonijoje su savimi, kaip padėti sau laukimo metu, kaip priimti save besikeičiančią,  pasitelkiant kūrybą, dailę, raišką.  Aptarsime visas siūlomas raiškos priemones ir būdus, pamatyti darbų pavyzdžius, kuriuos bus siūloma išmokti sukurti/pasigaminti.

Programa "Į GYVENIMĄ SU MUZIKA" padės pasimokyti nesudėtingų dainų, pasiklausyti muzikos kūrinių, skatinančių naudingai ir maloniai praleisti laiką. Sužinosime apie muzikos poveikį būsimam kūdikiui, kuris susijęs su besilaukiančios mamos emocine būsena.

plačiau
2015- 10- 26 Vaikų Menų festivalis 2015, lapkričio 29d. Kaune

Sveiki, lapkričio 29 d. susitiksime Žalgirio arenoje Vaikų menų festivalyje. Nuo 11 val.:).

 

Programa:

 

Nuo 11:00 - 16:00 – prieikite prie mūsų staliukų ir dalyvaukite “Kūrybinėse dirbtuvėlėse“. (žr.mūsų galeriją),  išbandykite „Vaikų tėvų žaismingą jogą Lu Džong“, sportinius - terapinius užsiėmimus ant kilimėlių mamytėmis su kūdikiais nuo 3 mėn.“ , Pasaulio tautų šokius ratu“.  

 

Apie  paminėtus užsiėmimus žr. toliau..

plačiau
2015-10-13  Kūrybinės dirbtuvėlės vaikams

2015 m. spalio 24 d. 11:30 - 13:00 val.

Vėl visą šeimą ir 2 - 10 metų vaikučius, mamytes, tėvelius, močiutes ir senelius, kviečiame į Kūrybines Dirbtuvėles, smagiai ir laisvai kurti.


Kūrybiniai užsiėmimai  su dažais ir ..... Smalsaujate? :) Visas paslaptis sužinosite atvykę :).

plačiau
2015-09 -26 Akustinis dainuojamosios poezijos vakaras su Ilona Papečkyte

Spalio 5 dieną kviečiame visus paminėti Muzikos dieną!

Šia proga  visus suaugusius, šeimas su vaikais, kūdikiais kviečiame  į šiltą ir jaukų nuostabios atlikėjos, muzikės, pedagogės-terapeutes, talentingos kūrėjos Ilonos Papečkytės autorinį, akustinį dainuojamosios poezijos vakarą.

Kūrėja praturtins jusų rudens vakarą  jaukia, skaidria ir nuotaikinga sielos gelmes pasiekiančia muzika, papasakos apie savo kūrybos šventes ir kasdienybę, pasidalins dabartinės veiklos realijomis.
Vakaras prasidės spalio 5 d. 19:30 val.- 20:30 val.


 

plačiau
2015- 09- 26

Š.m. spalio 10 dieną  kviečiame mūsų centro draugus ir dar nepažįstamus svečius į "Tibeto Sveikatingumo ir Saviugdos praktikų dieną", 11:00 val. iki 18:30 val.


Programa:

Vaikų-tėvų Žaismingos Jogos Užsiėmimas

  • 11:00 – 12:30 val.
  • Vaikų amžius – nuo 6 metų.   

Intensyvi Praktika Gydančioji Tibeto Joga Lu Džong „Keisk savo kūną, keisk, savo protą“, savo kvėpavimą,

  • 13:30 – 16:30 val.
  • Gali dalyvauti visi suaugę nuo..iki

Praktinis – Teorinis mini Seminaras Tibeto Išminties Kardas TOG ČOD "Drąsiai susitikti save"

  • 17:15 – 18:30 val.
  • Gali dalyvauti visi suaugę nuo..iki
plačiau
2015-08-30 Šokio - judesio terapijos intensyvai

 

Kam skirta? Vyrams ir moterims nuo 18 metų iki ..., mėgstantiems kartoti, kad „šokis – tai ne man“, „šokti aš nemoku“. Praktika rodo, kad yra atvirkščiai! :)

 

Kas tai? Šokio - judesio terapijos (ŠJT) metodais kuriamas asmens laisvas judesys ir šokis. Šokio žingsnelių čia nėra, ŠJT pagalba grįžtame į autentišką mokėjimą šokti, judesiais išreikšti tai, ką dabar jaučiu, galvoju, išgyvenu, kas svarbu. Kūno kalba iššokame tai, ko negalime pasakyti žodžiais - ypač jausmus ir emocijas.

 

Šokame įvairiai: energingai, iškraunančiai, ramiai, vos judame, chaotiškai, darniai, plastiškai, kreivai... visaip! Taip, tai šokis, kuris palaipsniui atveria, laisvina iš vidaus į išorę ir atvirkščiai. Laisvėjimas vyksta kiekvienam priimtinu tempu. Užsiėmimų metu judame, šokame ir kalbamės.

 

plačiau
2015-08-30 Rugsėjo 1-osios dienos proga

 

Rugsėjo pirmoji visada simbolizuoja naują laiką. Atsisveikinome su vasara, palydėjome išskrendančius gandrus ir vėl grįžtame į savo darbus, darbukus, mokyklas, darželius... Visgi, nepamirškite laiko, kurį galite dovanoti savo vaikui ar artimam žmogui, kad jis galėtų plačiau ir giliau pažinti, augti, patirti.

 

Kviečiame į mūsų Raiškos terapijos centrą susipažinti su užsiėmimų erdvėmis, užsiėmimų struktūra, tvarkaraščiu. Taip pat sužinosite, ar Jūs ir Jūsų vaikučiai turi galimybę dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose, išsirinkite, kurie aktualūs tik Jums.

Laukiame visų!

plačiau
2015-08-30 Kūrybinės raiškos vakarai

 

Nuo 2015 m. rugsėjo 9 d. kviečiame susitikti kiekvieną trečiadienį visus, norinčius jaukiai, kūrybiškai ir smagiai praleisti laiką.

 

Čia laisvai ir nevaržomai tapysime, piešime, liesime, lipdysime, išbandysime paje maše, koliažo technikas ir daugybę kitų raiškos būdų. Muzika ir arbata taip pat bus :)

 

Čia galėsite ne tik pailsėti nuo dienos rūpesčių, bet kiekvieną kartą išmokti kažką naujoJūsų lauks jauki erdvė, malonus bendravimas, nauji atradimai, kūrybos džiaugsmas ir puiki nuotaika.

 

Kiekvieną kartą išsinešite savitą kūrinį, paveikslą, kurybinės raiškos produktą.

plačiau