NAUJIENOS

2018-10-02 Keramikos dirbtuvės vaikams ir suaugusiems sekmadieniais

Sveiki visi norintys nerti į kūrybą - lipdyti iš molio savaitgaliais. Šiose keramikos dirbtuvėse laukiami visi, tiek vaikai nuo  4 m. tiek suaugę.

 

Dirbtuvės  vyksta sekmadieniais 1ną du kartus per mėnesį, nuo 11:00-12:30. Spalio 14 d. ir 28 d.


Molis - tai ne plastilinas, tai natūrali medžiaga iš gamtos, turinti puikių terapinių savybių, o lipdant ne tik praleisite laiką kartu su savo vaikais bet ir pamiršite savo rūpesčius.


Edukacijos metu sužinosite ir išmoksite kaip nusilipdyti norimą daiktą, puodelį, dėžutę ar dubenėlį, etc. O gal jūs ateisite su savo sumanymu. Puiku, Įgyvendinsime jį kartu ;). Kiekvienas dalyvis sulauks asmeninio dėmesio.
 

plačiau
2018-10-02 Keramika

Keramika   "Molio kalba"  vyksta  ketvirtadieniais: 18:00 - 19:30 (rekomenduojama vaikams nuo 5m.,)  gali dalyvauti ir tėvai bei pavieniai suaugę norintys lipdyti.

 

Nusilipdysite viską ką sugalvosite, puodelį, smilkalinę, vazą vaisiams, muilinę, papuošalų dėžutę, namelį, amuletą, ar gyvatę :).

rupę veda Sigita, kuri keramiką, lipdymą rekomenduoja ir  edukacijai ir  poilsiui.  "Molis tai natūrali, plastiška, "jauki" medžiaga iš kurios gali nusilipdyti ką tik nori :)"

 

 

                                                                       

plačiau
2018- 10-01. Dailės terapij besilaukiančioms

Naujiena!

Dailės terapija nėščiosioms. Tai individualus laikas besilaukiančioms, suaugusioms moterims.

Tai individualios sesijos, kurių metu prisitaikoma prie tuo metu kilusių besilaukiančiai psichologinių, emocinių sunkumų ir padedama juos įveikti dailės terapijos sesijų metu, integruojant į dailės terapiją, muziką, relaksaciją, autogeninę treniruotę, vizualizaciją, derinant rašymo terapijos metodus, bei atliekant tarpines konsultacijas.

 

Kas yra dailės terapija galite plačiau pasiskaityti čia:http://www.raiskosterapija.lt/raiskos-terapijos-studija/dailes-terapija-29/lt/dailes-terapija--reiksme-ir-nauda--64.html

Kuo besilaukiančiai moteriai dailės terapija gali padėti?

  • Labiau priimti save;
  • Nusiraminti;
  • Atsipalaiduoti;
  • Išveikti nerimą įtampas;
  • Suprasti slegiančius jausmus, juos išveikti, transformuoti;
  • Atrasti ir plėtoti savo kūrybiškumą, kuris teigiamai veikia tiek mamą, tiek vaisių.

 

plačiau
2018-06-25 Individualios relaksacijos sesijos vaikams ir suaugusiems

Individualios sesijos suaugusiems, kurių metu galite išmokti kaip naudoti atsipalaidavimo metodus sau.

Relaksacija apima: autogeninę treniruotę, vizualizavimo ir kvėpavimo pratimus.

Autogeninę  treniruotę naudoju kaip integralų metodą relaksacijai savo darbo praktikoje kartu su dailės terapijos metodais, meditatyviomis, ar vizualinėmis technikomis (Sigita).http://www.raiskosterapija.lt/raiskos-terapijos-studija/specialistai-38/lt/

 

Vien taikant autogeninę treniruotę žmogus išmoksta padėti pats sau. Galima išmokti padėti savo vaikams, sutuoktiniui. Ši technika padeda nurimti,  atsipalaiduoti, geriau užmigti.

Šis metodas naudojamas labai senai, kai  meditacijos Lietuvoje dar nebuvo.  Einame per kūno atpalaidavimą, rankų, kojų apsunkinimą, šilumos pojučio sužadinimą. Autogeninėje treniruotėje vizualizuojame savo kūną, veikiame patys save, tam  nenaudojami kokie tai  specialūs ezoteriniai ar dvasiniai aspektai, religiniai mokymai tuo labiau smilkalai, gėrimai, arbatos etc.

Pradžioje eigos reikėtų išmokti todėl reikalingas vedantysis asmuo.

 

plačiau
2018-05-16 Vasaros dailės ir terapijos grupė 6-12metų vaikams

Tai vasaros dailės terapijos grupė vaikams nuo 6-12 metų. (grupė renkama)

 

Grupėje vaikai piešia pieštukais, pastele, tempera,  lieja ir taško akvarelę bei kitomis pasiūlytomis technikomis. Vaikai piešia tiek teminius piešinius, tiek laisva pasirinkta tema  ant įvairių spalvų, dydžių ir struktūros vatmano, akvarelinio popieriaus, drobės, bei kitų paviršių. Naudojame pieštukus, teptukus, kempines, pirštus ir delnus.

užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais nuo 14:00- 15:30 val.

Pradėsime nuo birželio 7 d.

plačiau
2018-01-06  keramikos pamokos suaugusiems

Skelbimas suaugusiems ( ir besilaukiančioms mamoms, ir senjorams), visiems, kurie  mėgsta lipdyti iš molio, arba labai nori išbandyti save šiame kūrybiniame procese "Molio kalba"

Kada? trečiadieniais nuo 11:00 - 12:30

Ką jūs rasite? Įvairių rūšių molius. Lipdymo įrankius, lenteles,  glazūras. Jūsų gaminiai bus išdegti 2 kartus. Pirmą kartą be glazūros, antrą kartą jau su glazūra.

Ko išmoksite? Išmoksite nusilipdyti daiktą buičiai, grožiui. Jei turite idėją kuri senai kirba jumyse, atsineškite :).

plačiau
2018-03-06 Tulpių tapymo vakaras - Kovo 8 d.

Tapymo vakaras skirtas Moterų solidarumo dienai Kovo 8 d. pažymėti.

 

 

 

Tai vakaras pasveikinti save, moterį. Šį vakarą galite praleisti netradiciškai ir tulpes pasidovanoti pačios sau :). O vyriškiai dovanojantys moteriai šį užsiėmimą tikrai išliks orginalūs :).

 

Taigi piešime ir tapysime šviežias ir gurgždančias tulpes :). Nesibaiminkite jei nemokate piešti! Kiekvienam dalyviui bus parodytas individualus dėmesys, pamokyta kaip maišyti spalvas, kaip sudėlioti piešinį lape, drobėje.

 

plačiau
2018-01-07 Keramikos šviestuvų ir angelų dirbtuvės Sausio 7 d.,14 d., 28 d.

Kviečiame į jaukias Keramikos šviestuvų ir angelų dirbtuves.

Sausio 7 d., 14d, 28 d. 11:00-12:30


Iš molio, pagal parodytus pavyzdžius lipdysite šviestuvus, žvakides, angelus, žaisliukus  ir įvairias mielas smulkmenas, kurias galėsite padovanoti savo artimiesiems ar pasipuošti namus.
Kviečiame dalyvauti vaikučius nuo 4 metų ir jų tėvelius.

 

plačiau
2017-12-26 Sveikinimai

 

 

 

Visiems mūsų studijos draugams, suaugusiems ir vaikams tariame nuoširdžiausią ačiū už jūsų smalsumą, norą kurti su mumis, už buvimą kartu ir kitas nuostabias jūsų dovanas, šiais, 2017 metais. Gražių jums atskriejančių šv. KALĖDŲ!

2017-12-12 Dovanų kuponai jums

Ar žinote, kad pas mus galite rasti šiuos puikius dovanų kuponus, norėdami pradžiuginti savo artimą žmogų ar save pas mus rengiamais  kūrybinės raiškos užsiėmimais, renginiais. Vaikui, suaugusiam, nėščiajai. O gal  mamai ir vaikui  kurti kartu, ar visa šeima išbandyti tik jums skirtą kūrybinį užsiėmimą?

 

Tiesa, kad gera suteikti, dovaną-galimybę individualiai dailės terapijos sesijai, konsultacijai, o gal visam dailės terapijos kursui...

plačiau